Pracuj w Czechach jako operator maszyn

Firma: Work Service Czech s.r.o.

Nasz prężne rozwijający się klient potrzebuje rąk do pracy. Kliknij w ofertę i dowiedz się wiecej!

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426.
Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy Ci, jak taką znaleźć. Nasz klient jest producentem wysokociśnieniowych węży.

Wolne miejsca pracy na pozycji: Operator maszyn.
Zatrudnienie w miejscowości Odry (jest to miasto w Czechach, około 40 km za Ostravą).
Przyjazd do pracy w dniu 14 stycznia 2018r.

Zakres zadań:
-> Przygotowanie materiału, z którego będą produkowane weże.
-> Kontrola ilości materiału w maszynie.
-> Wulkanizacja węży.
-> Kontrola jakości, uzupełnienie kart produktu.

Oczekiwania:
-> Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej.
-> Znajomość języka czeskiego w stopniu podstawowym.
-> Umiejętność pracy w grupie.
-> Silna motywacja do podjęcia i utrzymania zatrudnienia.

Oferujemy:
-> Umowę o pracę na pełny etat.
-> Wynagrodzenie miesięczne: 4.900-5.100 PLN brutto.
-> Dodatek transportowy lub opłacone zakwaterowanie.
-> Dofinansowanie ciepłych posiłków w pracy.
-> Możliwość pobrania zaliczki na poczet wypłaty po przepracowaniu tygodnia.

Dodatkowo:
-> Szkolenie stanowiskowe.
-> Możliwość długofalowej współpracy.
-> Rozwój zawodowy.
-> Możliwość przejścia z zatrudnieniem bezpośrednio pod firmą klienta.
-> Pomoc w załatwieniu formalności.
-> Opiekę koordynatora.

Kontakt:  aleksandra.pilka@workservice.cz lub pod nr tel. +420 601 311 219.

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest agencja pośrednictwa pracy Work Service Czech s.r.o. Adres siedziby firmy: Hornopolní 3308, 702-00 Ostrava. Podanie danych osobowych zawartych w życiorysie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Odbiorcą danych osobowych są osoby zajmujące się rekrutacją oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługują Państwu następujące prawa: prawo do dostępu do danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.