Pracuj jako Opiekunka Seniora. Wyjazd 29.11

Firma: Promedica24

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 65 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 51 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 37 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów

W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym? Zgłoś się do nas już dziś!

Opiekunka osób starszych w Niemczech od 29.11

Miejsce pracy: Niemcy

Opis oferty: Do opieki Pani Erika (79 lat). Mieszka samotnie. Porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna jest po udarze, z nadciśnieniem. Osoba leżąca – wymagany transfer. Do dyspozycji opiekunki własny pokój z łazienką oraz Internet, ogród. Zakupy robi rodzina.

Obowiązki Opiekunki:

• pomoc Podopiecznym w codziennych czynnościach życiowych;

• przygotowywanie posiłków;

• drobne prace domowe;

• spacery z Podopieczną;

• dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);

• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:

• atrakcyjne zarobki i legalną pracę;

• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;

• jedną czytelną umowę;

• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);

• pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;

• dedykowanego Opiekuna Kontraktu;

• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;

• sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;

• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;

• świąteczny bonus nawet do 300 €;

• premia za przejście 200 €;

• bonus za polecenie 50 €;

• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wyjeżdżaj z nami i otrzymuj punkty, które możesz wymienić na cenne nagrody! Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie. Jednocześnie informujemy, iż wskazana w ogłoszeniu oferta kontaktu jest przykładowa. Zastrzegamy sobie możliwość przedstawiania innych ofert pracy. Zgłoś się już dziś! Ta praca jest dla Ciebie! Zgłoś się do oddziału w Gnieźnie– tel. 516 – 052 - 891 ul. Warszawska 30 lub pozostaw swoje dane (skontaktujemy się z Tobą) klikając w przycisk APLIKUJ! Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: [KLIK]