Pracownik biurowy w Niemczech

Firma: Instore Solutions Personnel GmbH

Firma ISP gmbh jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm handlowych i międzynarodowych koncernów o znaczącej pozycji rynkowej.

Miejsce pracy: Niemcy (możliwe miejsca: Kiel, Malsfeld)

Opis stanowiska pracy:
• Utrzymywanie ścisłych kontaktów z klientami (osobiście i telefonicznie)
• Tworzenie tygodniowych planów pracy
• Przetwarzanie dokumentów
• Dbanie o wizerunek firmy
• Zapewniamy rozwoj i mozliwosc szkolen
• Rekrutacja i pozyskiwanie nowych pracowników

Wymagania:
• Dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i pimie
• Znajomość języka angielskiego – mile widziane
• Doświadczenie w pracy biurowej – mile widziane
• Dobra prezencja i wysoka kultura osobista
• Gotowosc do pracy w nadgodzinach i w soboty
• Praca 40 godzin tygodniowo
• Przyjemnosc z kontaktu z ludzmi

Oferujemy:
• Długoterminowe miejsce pracy w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Pracę w międzynarodowym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wynagrodzenie jest do negocjacji!

W razie dodatkowych pytań jesteśmy dla Państwa osiągalni telefonicznie pod numerem: 00491622317652 (od Pon. do Pt. w godzinach od 08:00 do 18:00).

Prosze wysylac CV w jezyku niemieckim na adres:   heiderose.waechter@isp-id.de  w temacie prosze wpisac PERSONALDISPONENT.

Telefon kontaktowy:+49 (1525) 485 30 40