Praca w Holandii w sektorze ogrodniczym

Firma: Vp flex sp.z o.o.

Praca w szklarniach, na produkcji oraz magazynach.

Vp flex sp. z o.o. wpisana do KRAZ pod numerem 17224, poszukuje dla swojego klienta w Holandii pracownikow. Wspolpracujemy z agencją z 20 letnim stażem. Posiadamy ogromne doświadczenie w sektorze zatrudnienia.
Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Holandii. Oferta skierowana jest dla par, mężczyzn i kobiet do 45 roku życia. Chcesz wyjechać z partnerem, kolegą lub koleżanką? Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz istnieje możliwość dojazdu prosto do Holandii z dowolnej części kraju.

Obowiązki:
• Produkcja (pakowanie/ sortowanie/ układanie towarów)
• ogrodnictwo (sadzenie, scinanie, sortowanie - owoców, warzyw, kwiatów)

Wymagania:
• kobiet, mężczyźni i pary do 45 lat
• mile widziana znajomsc jezyka obcego, ale nie wymagana

Oferujemy:
• przejrzystą formę zatrudnienia
• atrakcyjne zarobki dla rozpoczynających karierę pracowników
• zakwaterowanie
• ubezpieczenie
• transport do pracy
• opiekę polskiego koordynatora

Tel. +48 502 957 492 "Małgorzata" Mail: biuroopole@vpflex.eu