Praca dla serwisanta - mechanika samochodów ciężarowych oraz naczep w Skandynawii i Niemczech

Firma: PlusJob Poland

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem.

OPIS STANOWISKA:
Dla swojego klienta firma PlusJob Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku serwisant - mechanik samochodów ciężarowych oraz naczep w warsztatach naprawczych w Skandynawii (Norwegia, Dania, Szwecja) i Niemczech.

Oferujemy pracę w dobrych serwisach w takich miejscowościach jak: Helsingborg, Gӧteborg, Malmӧ, Århus, Horsens, Kopenhaga, Oslo, Flensburg, Kolonia, itp.

OBOWIĄZKI
• Konserwacja oraz renowacja samochodów ciężarowych i naczep pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
• Naprawa i wymiana klocków hamulcowych, diagnoza, sprawdzanie naczep i samochodów ciężarowych, prosta elektryka,
• Serwisowanie i przygotowywanie naczep i ciężarówek do trasy – naprawa zawieszenia, szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych etc.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - konieczne
• Doświadczenie jako mechanik różnych pojazdów
• Prawo jazdy B (mile widziane C oraz E)
• Mile widziana umiejętność spawania oraz malowania
• Gotowość do szybkiego wyjazdu

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (duńską) lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
• Zapewnione zakwaterowanie
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwości podwyżek
• Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony
• Około 40h pracy/tygodniowo oraz możliwość nadgodzin
• Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
• Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv na adresbądź pod numerem +48 790 264 555.
Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".