Praca dla pracownika magazynowego w Niemczech

Firma: Dekra praca

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194.

Dla naszego niemieckiego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownika magazynowego (Nr ref: PML/08/2017)

Miejsce pracy: Lipsk (Leipzig) w magazynach firmy kurierskiej

Oferujemy:
- pracę dla Panów i Pań, mile widziane pary
- pracę w oparciu o niemiecką umowę o prace
- zapewnione ubezpieczenie, opłacone składki
- zapewnione zakwaterowanie bez kosztowe dla pracowników (pokoje 2 - osobowe)
- zapewniony darmowy transport do pracy
- zapewniamy ubranie robocze – pełen zestaw

Zadania:
- pakowanie, sortowanie układanie przesyłek
- rozładunek i załadunek kontenerów z paczkami

Wymagania:
- niekaralność
- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min A2)

Praca 6,30h dziennie = stawka gwarantowana min. 1300€ netto miesięcznie + darmowe zakwaterowanie + darmowy transport do pracy

Cv proszę wysyłać na paulina.dzikon@dekrapraca.pl, kontakt tel. 668 356 905.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)