Praca dla pracownika linii produkcyjnej w Niemczech

Firma: Dekra praca

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194. Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej (Nr ref: PLP/09/2017).

Miejsce pracy: Niemcy okolice Monachium

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi składkami i ubezpieczeniem
• bezpłatne zakwaterowanie – 2 osobowe pokoje
• dodatek za posiadanie uprawnień na wózki widłowe
• dodatek do paliwa dla osób, które jadą własnym autem
• zwracamy koszty za pierwszy dojazd z Polski do Niemiec
• praca w trybie zmianowym
• zapewniamy ubranie robocze

Opis stanowiska:
• praca przy linii produkcyjnej
• sortowanie, układanie i foliowanie listew
• selekcja uszkodzonych materiałów

Wymagania:
• znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym (poziom A2)
• chęć do wyjazdu do Niemiec na dłużej
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• mile widziane osoby z własnym samochodem
• NIE WYMAGAMY doświadczenia

Cv proszę wysyłać na paulina.dzikon@dekrapraca.pl, kontakt tel. 668 356 905.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)