Praca dla mechanika silników samochodowych i ciągników rolniczych w Niemczech

Firma: Dekra praca

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194.Dla naszego zagranicznego klienta z branży metalurgicznej poszukujemy osób na stanowisko: Mechanik silników samochodowych i ciągników rolniczych (Nr ref: MP/06/2018)

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi składkami i ubezpieczeniem
• proponowana stawka godzinowa 21 € brutto za godzinę pracy
• pomagamy w znalezieniu zakwaterowania
• praca w systemie 1 - zmianowym od poniedziałku do piątku
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwój zawodowy

Opis stanowiska:
• montaż mechaniczny i elektryczny silników do różnego rodzaju samochodów i ciągników rolniczych
• naprawa i konserwacja silników wysokoprężnych i gazowych
• analiza i diagnoza usterek

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• wiedza z zakresu elektronicznego sterowania silnikami
• praktyczna wiedza z zakresu mechaniki silników
• umiejętność czytania dokumentacji technicznych
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• odpowiedzialność, skrupulatność i precyzja działania

Cv proszę wysyłać na paulina.dzikon@dekrapraca.pl, kontakt tel. 668 356 905.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)