Praca dla kierowcy kat. C lub C+E w Berlinie

Firma: Fremda

Praca od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu. Stawka 2700€ brutto + 12€ diety. Umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Siedziba firmy: Berlin Mariendorf lub Berlin Pankow

Miejsce pracy: Berlin i okolice

Zakres obowiązków:
Praca polega na transporcie artykułów spożywczych z głównego magazynu do dużych supermarketów. W ciągu dnia 2-6 punktów rozładunkowych.

Typ samochodu:
Solówka lub zestaw z przyczepą

Zmiany:
Aktualnie zmiany dzienne po 9-10 h dziennie od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu.

Dodatkowe informacje:
Wszystkie ciężarówki posiadają paletowy wózek elektryczny.

Wymagania:
• Prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95 oraz kartę kierowcy
• Doświadczenie jako zawodowy kierowca
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Własne zakwaterowanie w Berlinie
• Umiejętność obsługi elektrycznego wózka paletowego

Nasza oferta:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• Umowa o pracę na czas nieokreślony
• Opłacane składki emerytalne w Niemczech
• Prawo do świadczeń socjalnych, Kindergeld,
• 24 dni płatnego urlopu
• Terminowo wypłacone wynagrodzenie
• Diety 12€ netto za każdy dzień

UWAGA: Przy kat. C stawka jest uzgadniana indywidualnie.