Praca dla dekarza/montera dachów w Niemczech

Firma: Dekra praca

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194. Dla naszego zagranicznego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  Dekarz / Monter dachów. Nr ref.: DMD/03/2018.

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Zadania:
• Realizacja poszczególnych napraw i modernizacji
• Montaż różnego typu pokryć dachowych
• Wymiana ocieplenia i izolacja dachu
• Prace wykończeniowe (opcjonalnie)

Wymagania:
• Doświadczenie w pracach dekarskich
• Wykształcenie kierunkowe min. zawodowe
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Samodzielność, sumienność i obowiązkowość
• Gotowość do pracy w delegacji (dodatkowe diety)
• Odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:
• Pracę w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem bezpośrednio u pracodawcy
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Możliwość podwyżki po trzech miesiąch pracy
• Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie

Cv proszę wysyłać na paulina.dzikon@dekrapraca.pl, kontakt tel. 668 356 905.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)