Operator/ka produkcji, branża spożywcza

Firma: Work Service Czech s.r.o.

Dla naszego klienta- producenta słodyczy, poszukujemy osób do wsparcia lini produkcyjnej. Kliknij w ofertę i dowiedz się szczegółów.

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy.
W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy jak taką znaleźć. Nasz ważny klient, jest producentem słodyczy topowych marek.

Wolne miejsca pracy jako operator/ka produkcji.

Możliwość podjęcia zatrudnienia większą grupą 4-5 osób, które będą jeździły na tą samą zmianę. Praca w systemie 3 lub 4 zmianowym (zmiany są 8 i 12 godzinne).

Miejsce pracy: Opava (w Czechach).

Zadania:
- Obsługa maszyn produkcyjnych.
- Pakowanie gotowych wyrobów.
- Dbanie o czystość na stanowisku.

Wymagania:
- Zmotoryzowanie- dojazd do pracy we własnym zakresie.
- Książeczka sanitarno-epidemiologiczna, jest mile widziana.
- Chęć do pracy.

Oferta:
- Wynagrodzenie: około 3.100-3.350 PLN brutto/miesięcznie.
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
- Bonus przyznawany za dobrze wykonywaną pracę.
- Bonus za pracę w systemie 2 zmianowym w ruchu ciągłym.
- Dodatek za pracę na zmianie popołudniowej, nocnej i w weekendy.
- Posiłek ze zniżką w zakładowej kantynie.
- Możliwość zakupu firmowych, pełnowartościowych słodyczy, w dyskontowych cenach.

Zapewniamy:
- szkolenie stanowiskowe, obuwie i ubranie robocze.
- Zaliczkę można pobrać po przepracowaniu tygodnia.
- Pomoc w załatwieniu formalności oraz opieka koordynatora zapewniona.

Kontakt: aleksandra.pilka@workservice.cz lub pod nr tel. +420 601 311 219.

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest agencja pośrednictwa pracy Work Service Czech s.r.o. Adres siedziby firmy: Hornopolní 3308, 702-00 Ostrava. Podanie danych osobowych zawartych w życiorysie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Odbiorcą danych osobowych są osoby zajmujące się rekrutacją oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługują Państwu następujące prawa: prawo do dostępu do danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.