KIEROWCA C+E /WYWROTKA/BAMBERG/NA STAŁE

Firma: SaSa Rekrutacja

Poszukujesz pracy jako zawodowy kierowca kat C+E? Najlepsze oferty tylko u nas!

Kierowca CE / wywrotka/ bez systemu / 2700€ / Bamberg.

Opis stanowiska:
- Trasy krótkobieżne po Niemczech
- Praca na ciągniku siodłowym z wywrotką
- Praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami
- Jazda po budowach

Wymagania:
- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
- Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Terminowe zarobki w wysokości 2700€ brutto + 12€ diety
- Stabilna praca w przyjaznej niemieckiej firmie
- Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
- Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Prosimy o kontakt pod numerem: +48664248008.