KIEROWCA C+E/ RÓŻNE SYSTEMY/ZESTAWY/NIEMCY

Firma: SaSa

Poszukujesz pracy jako kierowca zawodowy w Niemczech? Napisz lub zadzwoń do nas! Pomożemy Ci znaleźć pracę!

Obowiązki:
- Trasy daleko lub krótkobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe samochodami typu firanka, plandeka, silos, cysterna, wywrotka, chłodnia, HDS, solówka
- Możliwość pracy w systemie 2/1, 2,2, 3/1, 4/1, 4/2, 6/2 lub od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako kierowca C lub C+E (Mamy również oferty bez wymaganego doświadczenia)
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ( PROSIMY również pytać o oferty BEZ JĘZYKA)
- Chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja
- Wymagane dokumenty takie jak: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C lub C+E z kodem 95

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa do 3000€+ diety 36/24/12€ ( w zależności od tras)
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Oferty na terenie całych Niemiec - także blisko granicy
- Pakiet niemieckich ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych,Kindergeld
- Pomoc pracodawcy w załatwieniu wszystkich formalności w niemieckich urzędach
- Terminowe, wysokie zarobki
- Stabilna praca w dużych i rozwojowych niemieckich firmach
- Zapewnione zakwaterowanie na bazie firmy

Kontakt: E- mail : praca@sasa-r.eu Telefon; +48664248008.