menu
reklama
reklama

Serwis KierowcaZadzwoni.pl powstał z myślą o wszystkich osobach, które związane są z pracą zarobkową za granicą. Jego zadaniem jest zebranie w jednym miejscu pracowników sezonowych oraz firm specjalizujących się w przewozie osób na trasach międzynarodowych.

 

Pomysł narodził się w głowie właściciela, który planując dla siebie wyjazd, miał problem ze znalezieniem odpowiedniego przewoźnika. Potrzebne było samodzielne wyszukiwanie tego typu firm w Internecie oraz kontakt z nimi. Dla wielu osób jest to żmudny i czasochłonny proces, a sam przewóz to tylko jeden z elementów wyjazdu za granicę.

 

Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw i stworzyć miejsce, w którym umożliwimy sprawną komunikację pomiędzy właścicielami firm przewozowych, a ich potencjalnymi klientami. Podróżujący może w dowolnym momencie dodać interesującą go trasę przejazdu międzynarodowego lub też nadać paczkę za pośrednictwem Przewoźnika.

 

Serwis KierowcaZadzwoni.pl to również miejsce, gdzie każda osoba planująca wyjazd zarobkowy znajdzie dla siebie garść najistotniejszych informacji dotyczących samej pracy za granicą. Systematycznie będziemy dodawać treści mówiące o procedurach wyjazdowych, warunkach pracy i płacy, możliwościach jakie dają w tym temacie kraje Europy Zachodniej.

 

Razem z naszymi Partnerami zaprezentujemy aktualne oferty pracy oraz podpowiemy o czym należy pamiętać podczas planowania samego pobytu.

 

Podpowiemy także co robić w czasie wolnym, bo przecież nie samą pracą człowiek żyje ;)

reklama
reklama

Czas to pieniądz!

Wyszukaj w krótkim czasie pasażerów i zaproponuj im swoje usługi transportu

Darmowe dodawanie ogłoszeń i tras

Zarejestruj się i dodaj bezpłatne ogłoszenie lub trasę

Szybka bezpłatna rejestracja

A po niej lista Podróżujących z całej Polski

Szybki i wygodny kontakt

Przewoźnik skontaktuje się z Tobą i zaproponuje swoje usługi lub Ty skontaktuj się z Przewoźnikiem