menu
reklama
reklama

Najlepsze parki rozrywki w Szwajcarii


Parki rozrywki to duża przygoda i zabawa dla małych i dużych. W Szwajcarii jest ich wiele, które cieszą się dużą popularnością.

reklama
reklama

Oprócz tego, że najlepsze parki rozrywki w Szwajcarii mają sporo do zaoferowania, to jeszcze położone są w przepięknych regionach, z zapierającymi dech widokami.

Lido Locarno - z widokiem na Alpy

Rozbudowany kompleks wypoczynkowy, w którym nie tylko można korzystać z wszelkiego rodzaju przyjemności wodnych, ale także z łaźni termalnych, które mają dobroczynny wpływ nie tylko na układ oddechowy. Kompleks otwarty jest przez cały rok, ale latem do dyspozycji gości jest jeszcze piaszczysta plaża nad jeziorem Maggiore, które otoczone jest Alpami. Do tego baseny kryte i odkryte oraz zjeżdżalnie, które dostarczają konkretną dawkę adrenaliny. W kompleksie można również skorzystać z usług dodatkowych, fitness, siłownia.

Swiss Vapeur Parc - gratka dla fanów kolei

Mieści się w Le Bouveret i pochłania bez reszty entuzjastów techniki i kolei. Oferuje świetną zabawę dla małych i dużych. Możesz zakosztować podróży wiernymi odwzorowaniami legendarnych maszyn, w tym lokomotyw parowych. Park usytuowany jest w pięknym otoczeniu natury, nad zatoką Jeziora Genewskiego, przy stromej górze. W ciągu roku organizowane są różne wydarzenia, związane ze świętami, a także festiwale.

Godne polecenia

Szwajcaria ma wiele parków rozrywki, w których jeden dzień zabawy to zdecydowanie za mało. Dla wielbicieli zwierząt polecany jest mały park Conny-Land (Lipperswil), w którym można zobaczyć pokazy z udziałem delfinów i lwów morskich. Dla starszych rollercoster, a dla młodszych spokojniejsze karuzele. Wymieniając najlepsze parki rozrywki w Szwajcarii, nie można nie wspomnieć o Labyrinthe Aventure (Evionnaz). Mnóstwo zagadek do rozwiązania, labirynty, gry i zabawy, zjeżdżalnie i znacznie więcej. Świetna rozrywka dla całej rodziny.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]